Startujemy i rekrutujemy!

 

Bądźcie świadkami! Czas oficjalnie rozpocząć działalność Koła Naukowego Badaczy Popkultury „Spoiler Alert” w roku akademickim 2017/2018 i robimy to przy ryku silników V8 i zawodzeniu postapokaliptycznego wiatru!

Zapraszamy wszystkich chętnych w środę, 25 października o godzinie 17.00 do sali 305 Collegium Minus, gdzie odbędzie się inauguracyjne spotkanie Koła na ten rok. Najważniejszą częścią spotkania będzie dyskusja wokół filmu „Mad Max: Fury Road” (połączona z projekcją). Mgr Paweł Gąska, lokalny specjalista od światów postapokaliptycznych, będzie wyciągał szereg interesujących wątków i ważnych problemów zawartych w tym dwugodzinnymi filmie, oraz wskaże na związki Mad Maxa z innymi dziełami o postapokaliptycznej tematyce. Całość, mamy nadzieję, doprowadzi do żywej i płodnej dyskusji.

Spotkanie umożliwi również wszystkim chętnym studentom UMK zapisanie się do Koła. W planach mamy jeszcze dużo ciekawych rzeczy na najbliższe miesiące, więc jeśli interesujecie się popkulturą i chcecie mieć swój udział w badaniach nad nią – dołączcie do nas! Jesteśmy również otwarci na nowe pomysły i ciekawe inicjatywy, które nowi członkowie chcieliby ze sobą przynieść.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spoiler Alert. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *