Dawno, dawno temu w odległej galaktyce….

Tak jest! „Spoiler Alert” pojawi się na Zlocie Miłośników Gwiezdnych Wojen „Star Force”, który już w ten weekend podbijać będzie Toruń. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Coperniconu, również tutaj członkowie Spoiler Alertu będą opowiadać o filozoficznym odczytaniu fantastycznych motywów. Oczywiście tym razem całość analiz będzie dotyczyć kultowej sagi Georga Lucasa. Znajdziecie nas w sobotę w Centrum Sztuki Współczesnej.

O 18.00 dr hab. Krzysztof Abriszewski będzie opowiadał o różnych wariantach ścieżki bohatera, jakie możemy zobaczyć w Gwiezdnych Wojnach.

O 19.00 mgr Paweł Gąska będzie analizował jakie czynniki spowodowały przejście Anakina Skywalkera na ciemną stronę mocy.

Oczywiście jak zwykle zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko na nasze prelekcje, ale na całe wydarzenie. Poza innymi ciekawymi wystąpieniami w sobotę odbędzie się również parada osób przebranych w gwiednowojenne kostiumy. Będą również warsztaty, pokazy, dużo ciekawych informacji o sadze oraz masa dobrej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na: http://starforce.eu/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spoiler Alert, Zewnętrzne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *